home

 
 
       
Overzicht van alle activiteiten per dag
       
Wanneer Wat Door wie Tijden
       
Maandag Edelsmeden Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Houtbewerking Huub Schaeks 09.00 uur - 15.30 uur
  Vilten Ingrid Bakker 09.00 uur - 12.00 uur
  Boetseren Maria van Kempen 09.30 uur - 11.30 uur
  Creatief allerlei / kaarten maken Reina Veenbrink 13.00 uur - 15.30 uur
  Speksteen bewerken Gerard Stensen 13.00 uur - 15.30 uur
  Schilderen  -  Tekenen 13.00 uur - 15.45 uur
  Edelsmeden Polat / Ingrid Bakker 13.00 uur - 15.30 uur
       
Dinsdag Speksteen bewerken Gerry Vermeer 09.00 uur - 12.00 uur
  Glas-in-lood Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Patchwork Carla Dekkers 09.30 uur - 12.00 uur
  Houtbewerking Huub Schaeks
09.00 uur - 12.30 uur
  Beeldhouwen met hout Ingrid Bakker 13.00 uur - 15.30 uur
  Schilderen  -  Tekenen
Johan Maas
13.30 uur - 15.30 uur
  Edelsmeden Geke / Marisa / Polat 13.30 uur - 15.30 uur
  Moza´eken Loes de Haas 13.00 uur - 15.30 uur
                avond Tekenen-Schilderen
19.00 uur - 21.30 uur
                avond Edelsmeden Richard Prenger 19.00 uur - 21.30 uur
       
Woensdag Edelsmeden Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Houtbewerking RenÚ Penninx
09.00 uur - 15.30 uur
  Pastel - Tekenen Ank van Rens 09.30 uur - 11.30 uur
  Naaien niet actief 09.30 uur - 12.15 uur
  Speksteen bewerken Angela Ardon 09.00 uur - 12.00 uur
  Boetseren Rita Kersten 13.00 uur - 15.30 uur
Schilderen  -  TekenenJohan Maas13.30 uur - 15.30 uur
  Boekbinden William Tang 13.30 uur - 15.30 uur
   avond  Vilten Ingrid Bakker 19.00 uur - 21.30 uur
avond  Speksteen bewerken
19.00 uur - 21.30 uur
avond  Glas-in-loodHuib ter Steeg19.00 uur - 21.30 uur
              


Donderdag Houtbewerking RenÚ Penninx 09.00 uur - 15.30 uur
  Boetseren Gerard Stensen 09.00 uur - 11.30 uur
  Textiele werkvormen Marianne de Graaf 09.30 uur - 12.00 uur

Edelsmeden Petra Aalders / Polat 09.30 uur - 12.00 uur
  Abstract schilderen   Ank van Rens 09.30 uur - 11.30 uur
  Kaarten maken / creatief allerlei Irene van Munster
13.30 uur - 15.45 uur
  Schilderen -  Tekenen Ank van Rens 13.30 uur - 15.30 uur
  Edelsmeden Frans Egelie 13.00 uur - 15.30 uur
  Glasfusen Beppie van de Pas 13.15 uur - 15.30 uur
  Boetseren Leonie Hendriks 13.30 uur - 15.30 uur
       
Vrijdag Naaien Hanneke Hooghof / Jeanne Wouters 09.00 uur - 12.15 uur
  Glas in lood Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Speksteen bewerken Joep Witte 09.00 uur - 12.00 uur
Houtbewerkenniet actief
09.00 uur - 15.30 uur
  Glas-in-lood Polat / William Tang 13.00 uur - 15.30 uur
  Boetseren Jan-Peter Calis 13.00 uur - 15.30 uur
  Patchwork Mies Peters 13.00 uur - 15.45 uur
       
     

 

Tolhuis 44-44 - 6537PN Nijmegen - T 024 3452113 - info@creatiefcentrumnijmegen-zuid.nl

Webdesign |
Plonk D-zign | 2010